Azure – Kreatywni Interaktywni | Oferty pracy w Agencji Azure
2818
page,page-id-2818,page-template-default,ajax_leftright,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Kariera

Programista PHP / Web Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Osoba będzie członkiem zespołu tworzącego serwisy i aplikacje internetowe oraz będzie zaangażowana w bieżącą obsługę istniejących wdrożeń.

Wymagania:
•    dobra znajomość PHP 5, MySQL i Javascript;
•    znajomość (X)HTML, HTML5, CSS
•    doświadczenie w tworzeniu serwisów WWW;
•    umiejętność pracy z cudzym kodem;
•    komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
•    dokładność;
•    mile widziana znajomość jednego z popularnych frameworków MVC, API Google Maps, API Facebook.

Oferujemy:
•    pracę w młodym, zgranym zespole przy ciekawych projektach;
•    miłą atmosferę pracy;
•    rozwój umiejętności;
•    wynagrodzenie adekwatne od wyników pracy.

CV prosimy przesyłać na adres: kariera@azuredesign.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Osoba będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych, sprzedaż produktów, usług i rozwiązań oraz utrzymywanie relacji  z klientami kluczowymi. Do jej obowiązków należeć też będzie tworzenie ofert i prezentacji firmy oraz jej usług.

Wymagania:
•    Doświadczenie na podobnym stanowisku;
•    Wysoka kreatywność;
•    Znajomość pakietu MS Office;
•    Bardzo dobra organizacja pracy;
•    Dobra znajomość internetu i nowych technologii;
•    Terminowość i rzetelność;
•    Wysoka kultura osobista;
•    Mile widziane –znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
•    pracę pełną wyzwań w młodym energicznym zespole, w polskiej firmie;
•    możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia;
•    Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy ( płaca stałą + prowizja)